Nacházíte se zde: Úvod > Vaše dotazy a zkušenosti

Vaše dotazy a zkušenosti

strana 1 2 3 4 5

Petra Macháčková (07.10.2021)

Dnes jsem při podzimním sluníčku zavzpomínala na naši úžasnou dovolenou u Jasmínky a Iva. Jezdíme k nim pravidelně již 10 let. Velmi se nám líbí domácká a přátelská atmosféra. Ivo nám vždy dobře poradil, kam vyrazit na výlet. Pokud bylo potřeba pomohl nám je i zařídit, například domluvil vodní taxi na Mjet aj. Letos se nám stala ke konci dovolené nepříjemnost s autem. Přestože máme auto polepené různými asistencemi, moc nám nepomohli. Zůstat 24 hodin u auta a čekat na odtah s tím, že poté budeme muset řešit návrat do apartmánu po vlastní ose. Ivo nám sehnal místní odtah auta i dopravu do apartmánu. Tím však jeho pomoc neskončila, pomohl nám sehnat novou pneumatiku a servis. Bez jeho pomoci bychom měli konec dovolené ve velkém stresu. Již se těšíme na další dovču u Iva a Jasmínky.

Rostislav Flégl (14.08.2019)

U Iva a Jasminky jsme byli velmi spokojeni. Perfektní domácí, čistý a vybavený apartmán. Ješte se nám v Chorvatsku nestalo, že bychom měli u apartmánu bazén. My i děti jsme byli nadšeni. Jasmínka nás překvapila domácími palačinkami, děti měly boule za ušima. A Ivo nás překvapil grilovaným masem a rybami. Prostě perfektní domácí a supr dovolená. Děkujeme moc, rádi se vrátíme. Lucka, Pavlína, David a Rosťa

Ivo Brljevič (31.10.2019)

Moc děkujeme a věříme, že se k nám opět brzy vrátíte.

Tomas s velkou rodinou (23.09.2018)

Mohu jen doporucit!!!!
Top a zase Top.
Vzdycky jsem rikal, ze na jedno stejne misto nikdy nepojedu,
ale nikdy nerikej nikdy!!!!!
Pristi rok zase rad s rodinou prijedu!!!!

Ivo Brljevič (02.11.2018)

Moc děkujeme a rádi vás zase uvidíme.

Pepa, Šárka, Kubík a Pepča (12.09.2018)

Trpanj a apartmány Ivona patří neodmyslitelně k sobě a jsou pro nás synonymem přátelské atmosféry a skutečného relaxu. Pokud se doma bavíme, kde u moře strávíme naši příští dovolenou, všichni se shodneme, že u Ivoše a Jasminky. Snad to vyjde a opět se uvidíme, v příštím roce již potřetí, moc se těšíme už teď.:) A moc Vás všechny zdravíme do Trpanje.

Ivo Brljevič (02.11.2018)

Určitě přijeďte, budeme se na vás také moc těšit.

IVANA ALEŠ NELINKA (07.09.2018)

Apartmány Ivona naprosto super byli jsme zde uz po třetí a doufáme že ne naposled.
Ivo a Jasmínka naprosto skvělý lidé.Vždy když tady jedem cítíme se že nejedem na dovolenou ale za rodinou.Máme je moc rádi jsou jako rodina.Super Super

Ivo Brljevič (02.11.2018)

Děkujeme za pochvalu a určitě znovu přijeďte!

Marcela Bakotova (06.09.2016)

Chorvatsko jsme již navštívili mnohokrát, je to naše oblíbená destinace. Nádherné průzračné moře , oblazkové pláže a báječní lidé. Také na Pelješaci jsme už byli vícekrát, ale nejkrásněji bylo na Trpanji. Je možno si vybrat z více pláží - nejblíže apartmánu Ivona je tzv. česká pláž s palmami, dále po promenádě je kamenná pláž, pak malá pro děti naproti ostrůvku Panny Marie a dále pak pláž u hotelu Faraon, kde naši kluci rádi skákali z mola.
Majitelé apartmánu Ivona - Ivo a Jasmínka jsou báječní lidé, velmi pohostinní a přátelští. Bylo nás 7, naše rodina, moje mamka a přítel dcery a bydleli jsme v horním apartmánu s krásným výhledem na moře a připlouvající trajekt. Poprvé v Chorvatsku jsme měli apartmán s bazénem a bylo to super!
Také malý obchůdek byl hned pod apartmánem, kde jsme ráno nakupovali pečivo a jiné potraviny.
Dovolená utekla rychle, 7 nocí je fakt málo, ale užili jsme si to i díky chutné večeři - grilované ryby i maso s domácím vínem a palačinky od Jasmínky, kluci byli nadšení.
Děkujeme moc za všechno Ivo a Jasmínko a rádi bychom se vrátili snad na déle.
Přejeme všechno dobré.
Marcela a ostatní

Ivo Brjlevič (14.10.2016)

Děkujeme za milé hodnocení a těšíme se na váš návrat.

Přidat komentář


 • Pohled na Apartmán Ivona, Chorvatsko
  Pohled na Apartmán Ivona
 • Konoba v přístavu
  Konoba v přístavu
 • Pohled z přístavu v Trpanji
  Pohled z přístavu v Trpanji
 • Z promenády kolem moře
  Z promenády kolem moře
 • Přístav v Trpanji
  Přístav v Trpanji
 • Celkový pohled na Trpanj
  Celkový pohled na Trpanj