Nacházíte se zde: Úvod > Kontakt

Kontaktní formulář

Zeptejte se na cokoliv

Určitě existuje možnost, že jste se procházením naší webové prezentace nedozvěděli vše, co byste k rozhodnutí strávit volné dny u nás, vědět potřebovali. V takovém případě, prosíme, využijte připravený formulář a zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá. Jsme tu pro vás.

Napište nám

Kde najdete Apartmán Ivona

Orientační mapka Trpanje
Orientační mapka Trpanje

Městečko Trpanj leží na poloostrově Pelješac, kam se z Čech dostanete dvěma různými způsoby. Buď můžete využít trajektu z města Ploče (asi 30 kilometrů za Makarskou směrem na Dubrovník), anebo si trochu zajedete a uvidíte pár krás Chorvatska, které nejsou pro tuto zemi tak docela typické. Na poloostrov Pelješac se dá totiž dostat takříkajíc suchou nohou, stačí držet za Makarskou směr Dubrovník a asi 30 kilometrů před ním odbočit doprava směrem na Orebič.

Pak už nemáte kde zabloudit. Pro základní orientaci, jak to v Trpanji vypadá a kde se nachází Apartmán Ivona, vám poslouží připravená mapka (kliknutím si zobrazíte větší obrázek).  V Trpanji už zabloudit nemůžete, vila se nachází hned na začátku městečka (přijedete-li od Orebiče) po pravé straně.


 • Pohled na Apartmán Ivona, Chorvatsko
  Pohled na Apartmán Ivona
 • Konoba v přístavu
  Konoba v přístavu
 • Pohled z přístavu v Trpanji
  Pohled z přístavu v Trpanji
 • Z promenády kolem moře
  Z promenády kolem moře
 • Přístav v Trpanji
  Přístav v Trpanji
 • Celkový pohled na Trpanj
  Celkový pohled na Trpanj