Nacházíte se zde: Úvod > Vaše dotazy a zkušenosti

Vaše dotazy a zkušenosti

strana 1 2 3 4 5

jiřina (04.11.2010)

To jsme zkoušeli a opět nám to vyjelo trajekt. Z koušeli jsme i dubrovník a i tam nám vyjel trajekt. Tak jsem chtěla vědět jestli tam není nějaký problém v projetí Bosnou.

Ivo Brljevič (04.11.2010)

Ne, problém s projetím Bosnou opravdu není, jenom je cesta zhruba o 160 km delší. Doporučuji ale vzít s sebou pas, na občanský průkaz vás občas bosenští celníci pustit nemusí. Záleží dost na tom, jak se vyspí. Osobně bych volil cestu trajektem, ztraceného času je škoda a finančně to vyjde plus minus zhruba stejně.

jiřina (03.11.2010)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč mi na plánovači trasy na mapě vždy vyjede trajekt Ploče - Trpanj a cestu přes Bosnu to neukazuje.

Ivo Brjlevič (04.11.2010)

S největší pravděpodobností proto, že většina podobných plánovačů tras se většinou snaží najít cestu nejkratší (případně nejrychlejší). Chcete-li si tedy zobrazit cestu přes Bosnu, přidejte si do plánovače jako další bod na trase třeba městečko Ston.

Jiří Skřivánek (09.07.2010)

Dobrý den, jakým způsobem je zajištěný příjezd až k Vašemu apartmánu a je zde možnost parkování, děkuji za odpověď.

Ivo Brjlevič (13.07.2010)

Zdravím. Až k apartmánu je možné přímo dojet autem. Parkovat lze na několika menších odstavných plochách v blízkosti nebo v nedalekém parku ve stínu stromů.

kill (24.06.2010)

Zdravim, je potreba pri tom prejezdu 20km pres bosnu pas? nebo nekde jinde cestou? dekuji za odpoved:)

Ivo Brjlevič (25.06.2010)

Vzhledem k tomu, že Chorvatsko doposud není členem Evropské Unie, je nutné mít s sebou při vstupu do země platný cestovní pas. Při přejezdu na Pelješac přes úzkou část Bosny většinou pas potřeba není, ale budete-li ho mít u sebe, bude to jistě lepší, protože bosenští celníci bývají trochu náladoví.

Vladimír Hromádka (12.06.2010)

Dobrý den, stále se nemůžeme rozhodnout kam jet na dovolenou do Chorvatska, zaujala mě Vaše nabídka. Jsme dva dospělí a dvě děti (7 a 10 let), měli bychom zájem o apartmán ve Vámi uváděném suterénu, rádi bychom pobyt dovolené ve dnech 5.7. - 15.7. 2010 (16.7. odjezd). Mám dotaz zda máte tento termín volný pro tento apartmán, dále zda je k dispozici k tomuto apartmánu také veranda, nebo terasa. Jinak se mi Vaše nabídka včetně ceny celkem líbí. Děkuji za Vaši odpověď. V.Hromádka

Ivík (09.06.2010)

Dobrý den,

v srpnu k Vám jedeme na dovču. Chtěla jsem se zeptat jestli je u Vás k dispozici mrazák. :-D
Děkuji

Ivo Brljevič (09.06.2010)

Samozřejmě, mrazák je k dispozici.

Přidat komentář


 • Pohled na Apartmán Ivona, Chorvatsko
  Pohled na Apartmán Ivona
 • Konoba v přístavu
  Konoba v přístavu
 • Pohled z přístavu v Trpanji
  Pohled z přístavu v Trpanji
 • Z promenády kolem moře
  Z promenády kolem moře
 • Přístav v Trpanji
  Přístav v Trpanji
 • Celkový pohled na Trpanj
  Celkový pohled na Trpanj