Nacházíte se zde: Úvod > Vaše dotazy a zkušenosti

Vaše dotazy a zkušenosti

strana 1 2 3 4 5

Andrea (03.02.2015)

Na dovolené jsme byli loni a musím říci, že všem vřele doporučuji. Nádherné místo, skvělí lidé. Ubytování velmi pěkné a čisté, moře vzdáleno 5 minut chůze s pozvolným vstupem do moře. Pláž malá, ale pěkná... žádná hlava na hlavě. Majitelé jsou úžasní a proto se letos rádi vracíme. Andrea z Ostravy.

Ivo Brjlevič (05.02.2015)

Děkujeme za pochvalu a rádi vás opět letos uvidíme.

Adriana (09.07.2014)

Dobrý den, chci se zeptat máte volný termín od 10.8.2014 cca pro 8 lidi? Dá se k Vám přijet i mimo trasu Bosna, nemáme pasy a nechce se nám je pořizovat. Děkuji předem, moc.

Plaváček (09.07.2014)

Odpovědi na otázky naleznete ve své e-mailové schránce. K cestě samotné - není nutné jet přes Bosnu, musíte ale využít trajekt Ploče - Trpanj. Jízdní řád a ceny naleznete na našem webu v sekci Aktuální informace.

Lenka Zdráhalová (01.06.2014)

Dobrý den, od 10.6.2014 do 21.6. 2014 budeme u vás ubytování. Jen zjišťuji jestli je možno u vás použít pračku a zda máte i k dispozici dětskou postýlku? Taky mě zajímá jestli tam máte i nějaký sušák na prádlo, nebo šňůry na sušení prádla, máme 9 měsíční batole a ta spotřeba prádla je o něco větší. Lenka

Plaváček (07.06.2014)

Použít pračku není problém, domluvte se s paní Jasmínkou přímo na místě. Dětská postýlka, pokud vím, k dispozici není, ale v Chorvatsku platí legendární "nema problema". Určitě s majiteli nějaké řešení naleznete. Místa na sušení prádla je dostatek, nemusíte mít obavy.

Jan (08.08.2013)

Dobrý den, jedu za týden do Trpaně, a rád bych se zeptal na zkušenosti s potápěním či šnorchlováním. Jsou tam nějaké mušle? Ježci? Cokoli? A jsou v přijatelné hloubce? (do 7 metrů) ? Podělte se prosím, šnorchlování mě velice baví a rád bych věděl jestli bude na co se dívat, popřípadě lovit :)

Ivo Brljevič (13.08.2013)

Mořských ježků v Trpanji moc není, jiných mořských živočichů ale ano. Jen je dobré poznamenat,že s koncem sezóny bývá moře už dost "vysbírané". Fotografii týdenního úlovku naleznete v naši fotogalerii, v sekci Obrázky z Trpanje.

Jirka (05.07.2013)

Dobrý den,
je možné k Vám přijet i se svým "vychovaným" pejskem?

Ivo Brljevič (13.08.2013)

Ano, to není problém. Jenom nás, prosím, informujte při rezervaci pobytu.

Pavla Fritzova (30.05.2013)

DO Trpanje na dovolenou letos uz pojedem po nekolikate vzdy si rikame naposled ale strasne radi se tam kazdy rok vracime nadherne plaze klidne krasne prostredi apartmany take krasne ale hlavne Jasminka s Ivem nam tak trochu pripominaji domacke prostredi vse vysvetli poradi a jsou to hrozne mocbezva lidickyproto se tam vzdy radi vracime je to kus cesty jsmez Karlovych Varu ale opravdu to stoji za to letos tam jedeme i se znamyma ktere jsme poznaly prave tam uz se moc tesime opet na krasnou dovolenou a hlavne take na Jasminku a Iva lidicky opravdu to stoji za to Pavla z Karlovych Varu

Ivo Brljevič (15.06.2013)

Pavlo - děkujeme za slova chvály, a doufáme, že v Trpanji nejste naposledy.

Přidat komentář


 • Pohled na Apartmán Ivona, Chorvatsko
  Pohled na Apartmán Ivona
 • Konoba v přístavu
  Konoba v přístavu
 • Pohled z přístavu v Trpanji
  Pohled z přístavu v Trpanji
 • Z promenády kolem moře
  Z promenády kolem moře
 • Přístav v Trpanji
  Přístav v Trpanji
 • Celkový pohled na Trpanj
  Celkový pohled na Trpanj