Nacházíte se zde: Úvod > Vaše dotazy a zkušenosti

Vaše dotazy a zkušenosti

strana 1 2 3 4 5

Marcela Bakotova (06.09.2016)

Chorvatsko jsme již navštívili mnohokrát, je to naše oblíbená destinace. Nádherné průzračné moře , oblazkové pláže a báječní lidé. Také na Pelješaci jsme už byli vícekrát, ale nejkrásněji bylo na Trpanji. Je možno si vybrat z více pláží - nejblíže apartmánu Ivona je tzv. česká pláž s palmami, dále po promenádě je kamenná pláž, pak malá pro děti naproti ostrůvku Panny Marie a dále pak pláž u hotelu Faraon, kde naši kluci rádi skákali z mola.
Majitelé apartmánu Ivona - Ivo a Jasmínka jsou báječní lidé, velmi pohostinní a přátelští. Bylo nás 7, naše rodina, moje mamka a přítel dcery a bydleli jsme v horním apartmánu s krásným výhledem na moře a připlouvající trajekt. Poprvé v Chorvatsku jsme měli apartmán s bazénem a bylo to super!
Také malý obchůdek byl hned pod apartmánem, kde jsme ráno nakupovali pečivo a jiné potraviny.
Dovolená utekla rychle, 7 nocí je fakt málo, ale užili jsme si to i díky chutné večeři - grilované ryby i maso s domácím vínem a palačinky od Jasmínky, kluci byli nadšení.
Děkujeme moc za všechno Ivo a Jasmínko a rádi bychom se vrátili snad na déle.
Přejeme všechno dobré.
Marcela a ostatní

Ivo Brjlevič (14.10.2016)

Děkujeme za milé hodnocení a těšíme se na váš návrat.

Aleš Janda (11.02.2016)

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,kolik stojí trajekt z Ploče do Trpenje,jak jezdí často a jestli je to výhodnější než po vlastní ose,děkuji.

Plaváček (29.02.2016)

Zde je aktuální ceník a jízdní řád: http://www.putovnica.net/prijevoz/trajekt-ploce-trpanj-peljesac-jadrolinija. Cesta po vlastní ose asi vyjde levněji, ale je časově náročnější. Navíc prochází přes kousek Bosny, takže je nutné mít s sebou i pas.

Josef a Ivana Ostrava (31.01.2016)

Můžeme jen doporučit, byli jsme v tomto apartmánu v létě 2015 poprvé, a myslím, že ne na posledy. Vynikající přístup majitelů, opravdu domácí atmosféra. V ceně jsme měli vynikající grilované maso a palačinky. Bazén také příjde v hod.
Ještě jednou děkujeme za velmi příjemnou dovolenou.

Ivo Brjlevič (03.02.2016)

I my děkujeme za milá slova a věříme, že jste v našem apartmánu nebyli naposledy.

Monika Dlabolová (22.06.2015)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte ještě k dispozici pokoje P-I a P-II v termínu od 29.6.- 13.7. Děkuji za odpověď.
Monika Dlabolová

Plaváček (23.06.2015)

Přeji dobrý den, váš dotaz jsem předal ještě e-mailem majiteli apartmánu. Kdyby se vám náhodou neozval, zkuste mu, prosím, zavolat. Telefonní číslo najdete v pravé části webu Apartmánu Ivona.

Veronika (21.05.2015)

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat, jestli v Trpanji lze jezdit na inlinech, popřípadě nějaká stezka? A jestli tam lze windsurfovat? Popřípadě co je nejblíž - kde se dá windsurfovat?

Plaváček (26.05.2015)

1. Pro inline brusle samotná Trpanj moc vhodná není. Existuje sice pěkná promenáda kolem moře (cca 4 – 5 km), ale bývá hodně využívána pěšími na zdravotní procházky.

2. Ideálním místem pro windsurfing je vesnička Viganj (západně od města Orebič). Lze samozřejmě holdovat sportu i v samotné Trpanji – se startem nejlépe z pláže u kempu (cca 500 m od Apartmánu Ivona). Ale nejsou tam tak dobré povětrnostní podmínky.

Jan Kraus (18.03.2015)

Dobrý den,mohu se prosím zeptat zda máte volno od 20.6.2015 do 27.6.2015 pobyt na týden, jsme rodina s malou holčičkou 2,8 roku,pokud je možné ten apartmán v přízemí ale není to podmínka. Předem děkuji za odpověd.S pozdravem Kraus Jan - Kutná Hora - Česká republika :o).

Plaváček (08.04.2015)

Děkujeme za projevený zájem, váš dotaz jsem předal majiteli apartmánu.

Přidat komentář


 • Pohled na Apartmán Ivona, Chorvatsko
  Pohled na Apartmán Ivona
 • Konoba v přístavu
  Konoba v přístavu
 • Pohled z přístavu v Trpanji
  Pohled z přístavu v Trpanji
 • Z promenády kolem moře
  Z promenády kolem moře
 • Přístav v Trpanji
  Přístav v Trpanji
 • Celkový pohled na Trpanj
  Celkový pohled na Trpanj